WITAMY!

Zanim naciśniesz poniższy przycisk OBEJRZYJ FILM, proszę przeczytać uważnie instrukcję.

Nasze materiały zostały stworzone przez wykwalifikowanych nauczycieli, zaprojektowane aby pomóc w ćwiczeniu i udoskonalaniu (szybkim!) zdolności rozumienia i komunikowania się.
Mamy w swojej ofercie wiele filmów do pracy ale jako przykład załączamy “The Weather”  do przetestowania i poznania czego można się spodziewać po naszych nagraniach.
Materiały filmowe mają miejsce w realnych sytuacjach. Oznacza to, że to co ćwiczysz-usłyszysz NAPRAWDĘ!

Każdy film jest podzielony na trzy części:

Część 1: Oglądaj i wysłuchaj scenki. (możesz również dołączyć jeśli chcesz.)

Część 2: Teraz Twoja kolej! Przeczytaj fragment wypowiadany przez jedną z osób z filmu.

Część 3: A teraz zmiana, przeczytaj fragment drugiej postaci.

Napisy są dostępne przez cały czas trwania nagrania, dlatego z łatwością możesz śledzić tekst i włączyć się, kiedy będziesz gotów.

Oglądaj z każdego miejsca i o każdej porze – tak często jak tylko chcesz!
Zalecamy zacząć od obejrzenia filmiku kilka razy aby zapoznać się z tekstem. Kiedy poczujesz się pewnie, zacznij wymawiać słowa na głos.
W miarę jak Twoja pewność siebie będzie wzrastać, spróbuj wypowiadać tekst z pasją, następnie ze złością, później jak gdybyś czuł się szczęśliwy, nieśmiały lub podekscytowany.

LET doing zostało stworzone aby poczuć się pewnie czytając linie tekstu. Kiedy grasz słowem mając z tego przyjemność – Twoje rozumienie wrasta i jesteś gotów aby zdobyte umiejętności w mowie i słuchaniu – wykorzystać w prawdziwym życiu!